Roosnupp võitis sõprusmängus ukrainlasi, Baranov venelasi (0)

Nikita Baranov. Foto: FC Pjunik / Facebook

Mark Oliver Roosnupu koduklubi Kruševaci Napredak (Serbia kõrgliiga) ja Nikita Baranovi tööandja Jerevani Pjunik (Armeenia kõrgliiga) olid täna Türgis peetud sõprusmängudes võidukad.

Napredak teenis Türgi treeninglaagri raames peetud kolmandas kontrollkohtumises kolmanda kuiva võidu, alistades Poltava Vorskla (Ukraina kõrgliiga) 1:0. Värava lõi Nemanja Krstic 51. minutil penaltist. Roosnupp sekkus vahetusest 60. minutil, kui Napredak vahetas välja enamiku koosseisust.

Pjunik alistas SKA Habarovski (Venemaa esiliiga) 4:2. Baranov tegi kaasa esimese poolaja, mille tema koduklubi võitis 3:1. Ka Pjuniku järgmiseks vastaseks on Venemaa meeskond (FK Himki).