Rogic: enne video läbivaatamist ma ei kommenteeri (1)

Evald Tipneri karikasarja poolfinaalis Nõmme Kaljule lisaajal 2:3 alla jäänud ja neli punast kaarti teeninud FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic ütles pärast mängu, et ei soovi enne homset kohtumise kohta kommentaare anda.

"Ma ei taha enne midagi öelda ega kommenteerida, kui olen mängu videost üle vaadanud. Väljaku kõrval seistes nägin ma asju ühtemoodi, aga tahan video läbi vaadata, mitte praegu kuuma peaga midagi öelda, mida ma hiljem kahetsen. Palun vabandust ja loodan, et mõistate mind. Räägime homme," sõnas Rogic.

Levadia jäi arvulisse vähemusse 87. minutil, kui tõsise vea eest teenis otse punase kaardi Maksim Podholjuzin. 90+2. minutil lõi Kalju 2:2 viigivärava, mis tekitas Levadia mängijates sügavat pahameelt, sest nende meelest tegi Liliu enne Peeter Kleini tabamust vea Jevgeni Ossipovile.

Kui järgnenud lisaajal viis Liliu 108. minutil Kalju 3:2 juhtima, kaotas Levadia distsipliini ja kolm meest teenisid läbi kahe kollase kaardi eemaldamise. 114. minutil saadeti platsilt ära Markus Jürgenson, 120. minutil Ossipov ja 120+1. minutil Juri Tkatšuk.