Ravens pööras kiire kaotusseisu suureks võiduks (1)

Coolbet Saaliliiga reedeõhtuses ainsas mängus sai Tartu Ravens Futsal Ares Security kohmetust algusest kiiresti üle ja alistas 0:2 kaotusseisust Kohila 8:2.

Tanel Oeselg viis küll Kohila kahe tabamusega juba viiendaks minutisk juhtima, ent siis ärkas ka Ravens ega vaadanud enam tagasi. Kaks väravat said kirja nii Temari Nuuma, Aleksandr Pruttšenko kui ka Kristjan Paapsi, ühega pidi leppima Raul Rebane, kes jättis teise poolaja alguses realiseerimata penalti.

Tabelis kerkis Ravens vähemalt ajutiselt neljandaks, möödudes Sillamäest. Kohila jätkab kuuendal real.

26. veebruaril kell 20.00 EMÜ Spordihoones

Ravens Futsal Aries Security - JK Kohila 8:2 (6:2)
6., 40. Aleksandr Pruttšenko, 8. Mikk Laas, 11. Raul Rebane, 13., 19. Temari Nuuma, 20., 28. Kristjan Paapsi- 4., 5. Tanel Oeselg

Hoiatused: 18. Martin Heinaru, 21. Juri Kuznetsov
Kohtunikud: Richard Toom, Voiteh Karnatsevitš
Kolmas kohtunik: Rait Ojanurme

Ravens: Jevgeni Dorofejev, Aleksandr Pruttšenko, Temari Nuuma, Raul Rebane, Kristjan Paapsi, Rene Kolsar, Jan Mihkel Leetsaar, Kenn Laas, Mikk Laas, Karl Uiboleht.

Kohila: Madis Rajando, Martin Heinsalu, Tanel Oeselg, Sander Kõva, Radek Valdre, Juri Kuznetsov, Georg Magnus Tammverk.

1. Viimsi FC Smsraha           12  12  0  0  92:24  36
2. Narva United FC             11   7  3  1  55:33  24
3. Tallinna FC Cosmos          12   5  2  5  55:44  17
4. Ravens Futsal Ares Security 11   5  1  5  46:41  16
5. Npm Silmet FC Sillamäe      11   5  1  5  64:62  16
6. JK Kohila                   13   3  1  9  49:66  10
7. Tartu Maksimum Welco        12   3  1  8  51:88  10
8. Rummu Dünamo                12   2  1  9  41:95   7