Rapla kunstmurustaadioni avamisel jooksevad väljakule endised koondislased (0)

Andres Oper. Foto: Jana Pipar

Täna, 14. augustil avatakse Raplas uus kunstmuruväljak. Staadioni avamängus lähevad vastamisi Raplamaa ning Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkonnad, kelle koosseisudesse kuulub ka endiseid Eesti koondise mängijaid.

Uue väljaku mõõtmed on 100 x 64 meetrit ja kunstmurukate vastab FIFA Quality kvaliteedi sertifikaadi nõuetele. Lisaks püstitati väljaku äärde 138-kohaline tribüün ning lambid, mis tagavad väljaku valgustuse vähemalt 200 luksi ulatuses. Staadioni ümbrusesse rajati ka kergliiklusteed ja parklad.

EJL-i ja Raplamaa vaheline sõprusmäng saab alguse kell 17.00 ning mänguaeg on 2x20 minutit.

Jalgpalliliidu võistkonnas jooksevad väljakule endised meeste koondise mängijad Andres Oper (134 mängu ja 38 väravat) ja Ivan O'Konnel-Bronin (22 mängu) ning endised naistekoondislased Kaire Palmaru (107 mängu ja 10 väravat) ja Kaidi Jekimova (68 mängu ja 9 väravat). Lisaks esindavad EJL-i tehniline direktor Janno Kivisild, peakohtunik Uno Tutk, saalikoondise peatreener Dmitri Skiperski, turundusjuht Eva Nõmme, liigade arendusosakonna spetsialist Even Laanemaa, Jalka peatoimetaja Raul Ojassaar ning videoanalüütikud Egon-Eret Rinaldo ja Joonas Kuusemäe.

REKLAAM

Raplamaa ridadesse kuulub teiste seas endine Eesti koondislane Alo Bärengrub (48 mängu). Temaga koos esindavad kohalikku võistkonda Raplamaa JK tegevjuht Taavi Tüvist ning treenerid Martin Rosenvald ja Kadri Aedmäe, Raplamaa rahvaliiga mängijad Siim Nurmsoo, Erik Tserr ja Taivo Lauri, Raplamaa JK lapsevanem Seyyid Aslan, endine maavanem Tiit Leier, endine korvpallur Eero Ratas, Rapla korvpalli eestvedaja Jaak Karp, Rapla võrkpallitreener Tarmo Rahuoja, Rapla korvpallinaiskonna mängija Kätlin Murre, Raplamaa JK füsioterapeut Marii Meinberg ja kehalise ettevalmistuse treener Ken Lill, Rapla Vesiroosi Kooli huvijuht Andres Sahkur ja kehalise kasvatuse õpetaja Risto Ütsmüts, Rapla Kesklinna Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Allar Raul Antson, Tre raadio saatejuht Ott Ojand, maadlusklubi Hammerlock esindaja Artur Rassman, Rapla maleva saalihoki naiskonna mängijad Mary Penter ja Piret Paas.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK