Rannakoondis teist päeva järjest Inglismaad alistada ei suutnud (galerii!) (0)

Eesti rannakoondis kaotas Pärnus minimaalselt Inglismaale. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eile veel penaltitega Inglismaad võitnud Eesti rannajalgpallikoondis kaotas täna samale vastasele 1:2.

Pärnu Beach Arenal toimunud mängu läks Inglismaa Scott Lawsoni tabamusest juhtima juba teisel minutil. Kuus minutit hiljem Ragnar Rump viigistas, aga kohtumise viimasel kolmandikul vormistas Aaron Clarke külaliste võiduvärava.

Eesti peatreener Aleksei Galkini sõnul olid mõlemad tiimid võrdsed ning inglased pakkusid kaks rasket lahingut. "Olid väga põnevad kohtumised ning nii paljude pealtvaatajate ees oli kindlasti hea mängida. Mängulises mõttes ei tule veel kõik välja, kuna tegemist on meie kahe esimese mänguga sel hooajal, kuid me näitasime sisu ja iseloomu," ütles Galkin jalgpall.ee-le.

Peatreener lisas, et laupäevane kohtumine oli mängupildiliselt reedesest parem ja eestlastel tekkis häid võimalusi. "Kahjuks jäi millestki puudu, ometi viisime ellu selle, mis planeerisime, kuid vastased näitasid kvaliteeti," ütles Galkin.

Homme, 28. mail kell 15.00 kohtub Eesti Pärnu Beach Arenal Läti rannakoondisega.

Eesti - Inglismaa  1:2 (1:1, 1:1)