Rannakoondis suutis Lätile vasturohtu leida kahel korral kolmest (täiendatud!) (0)

Eesti rannajalgpallikoondis lõi Lätile kaks väravat. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Valikmängudeks valmistuv Eesti rannajalgpallikoondis pidi Kevadturniiril tunnistama teist päeva järjest vastase paremust, jäädes 2:3 alla Lätile.

Eile Pärnu Beach Arenal Inglismaale kaotanud Eesti jäi sealsamas täna lätlaste vastu 9. minutil kaotusseisu, ent 12. minutil Rasmus Munskind viigistas. Läti läks uuesti ette, ent nüüd lõi viigivärava Rauno Nõmmiko. Kui aga külaliste kapten Sergejs Vasilevs nad kolmandatki korda juhtima viis, polnud Eesti koonidsel enam vastust võtta.

Rannajalgpallikoondise peatreener Aleksei Galkin ütles pärast mängu, et võistkond oli tubli ning võimalusi tekkis, kuid väravate realiseerimisega jäädi hätta. "Üritasime võistkonnaga mängida nii hästi kui oskasime ja tekitasime väga palju selliseid 100% võimalusi, aga probleem oli viimases faasis - ei suutnud väravat ära lüüa," rääkis ta, vahendab jalgpall.ee. "Esimesed vastased näitasid ära meie plussid ja miinused. Mehed andsid endast maksimumi ja näitasid kvaliteeti, lihtsalt väravaid ei tulnud. Tuleb edasi töötada, et järgmisteks kohtumisteks valmis olla."

Eesti saldoks jäi turniirilt võit Inglismaa üle ning allajäämised inglastele ja lätlastele. Koondis valmistus kolme maavõistlusega FIFA maailmameistrivõistluste valikturniiri mängudeks ja Euroliiga hooajaks.

Eesti - Läti 2:3 (1:1, 2:2)
12. Rasmus Munskind, 28. Rauno Nõmmiko - 9. Edgars Bricis, 20. Romans Rozkovskis, 37. Sergejs Vasilevs

Hoiatus: 38. Edgars Bricis