Purje ja KuPS said Meistrite liigas Moldelt sauna, Antonovi koduklubi kaotas lisaajal (0)

Ats Purje tööandja Kuopio Palloseura (Soome) ja Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armenia (Armeenia) hooaeg Meistrite liigas on lõppenud. KuPS kaotas esimeses eelringis võõrsil Moldele (Norra) 0:5, Ararat-Armenia kodus Nikosia Omoniale (Küpros) lisaajal 0:1.

Molde asus mängu juhtima 26. minutil, kui sihile jõudis Eirik Hestad. 11 minutit hiljem andis Hestad resultatiivse söödu Magnus Wolff Eikremile. Teisel poolajal löödi kolm väravat: kolmanda tabamuse eest hoolitses 65. minutil Ohi Omoijuanfo, neljanda eest 90. minutil Marcus Pedersen ja viienda eest 90+3. minuti Erling Knudtzon. Purje sekkus mängu vahetusest 70. minutil.

Ararat-Armenia ja Omonia normaalajal väravaid ei löönud, mis tähendas, et ees ootas lisaaeg, sest tänavu eelringides kodus-võõrsil mängude süsteemi kasutusel ei ole. Omonia haaras juhtohjad 94. minutil, kui skoori tegi Thiago Ferreira dos Santos. Ararat-Armenia jäi 98. minutil kümnekesi, sest David Humanes sai teise kollase kaardi. Rohkem väravaid ei nähtud.

Antonov oma koduklubi koosseisu ei mahtunud. Kurioossel kombel ei kuulunud Ararat-Armenia algkoosseisu ainsatki armeenlast ning Omonia algkoosseisus oli ainult üks Küprose mängija.

KuPS-i ja Ararat-Armenia eurohooaeg läheb edasi Euroopa liiga teises eelringis.

Molde - KuPS 5:0 (2:0)
26. Eirik Hestad, 37. Magnus Wolff Eikrem, 65. Ohi Omoijuanfo, 90. Marcus Pedersen, 90+3. Erling Knudtzon

Ararat-Armenia - Nikosia Omonia 0:1 (0:0; 0:1, 0:0)