Prosa tuli Malta meistriks (foto!) (1)

Albert Prosa. Foto: mfa.com

Malta kõrgliiga viimases voorus alistas Albert Prosa koduklubi FC Valletta täna koduväljakul 2:1 (1:0) kolmandal kohal olnud Gzira ning kindlustas endale meistritiitli.

Valletta lõi mõlemal poolajal kaks väravat, lõppskoori vormistasid külalised 81. minutil penaltist. Neli minutit pärast seda ehk 85. minutil sekkus pingilt platsile ka Prosa.

Enne mängu oli Valletta võrdsete punktide peal Balzaniga, kes viimases voorus kaotas Infoneti mullusele eurovastasele Hiberniansile. Oleksid meeskonnad ka viimase vooru järel võrdsete punktide peal lõpetanud, oleks meistritiitli kindlustanud lisamäng.

Prosa arvele jäi tänavusel hooajal üheksa mängu ja kolm väravat. Aastase vaheaja järel meistriks tulnud Valletta jaoks oli tegu 24. Malta meistritiitliga.