Prins: üks uus mängija peaks veel tulema (Midenbritt: kaotasime kaks punkti) (1)

Igor Prins. Foto: Raido Kull

Pärnu Jalgpalliklubi peatreener Igor Prins rääkis pärast Pärnu Vaprusega tehtud 1:1 viiki, et iga punkt on vajalik. Klubi ootab tema sõnul sel suvel veel ühte täiendust.

"Mängu käiku vaadates olime rohkem ilma pallita nagu esimeses [omavahelises] mänguski. Viik oli võib-olla õiglane, kuigi Vaprus valdas rohkem palli. Me suutsime nende käigud kinni panna, üks eksimus taga oli. Ma ei oska öelda, kas lõppkokkuvõttes rahul olla, aga punkt on meile vajalik. Kohalik derbi on selline närviline. Me seal tagapool oleme, iga punkt on oluline," kommenteeris Prins Soccernet.ee-le.

"Mängijaid tuleb ainult tänada. Kiire rütm, järjestikused mängud, pikad sõidud - selles mõttes on keeruline ja kõik on olnud tublid. Meie jaoks oli oluline teatud käigud kinni panna ja ilma pallita tööd teha, esimesel poolajal õnnestus see meil eriti hästi."

Kapten Jevgeni Novikovi pingilejätmist ja Hevar Aasi tipuründesse liigutamist selgitas Prins järgmiselt: "Tundub, et Hevariga läks hästi. Eks ma tahtsin ette kiirust, [Risto] Kauniste oli kaartidega väljas. Hevar oli ees tubli ja tegi oma töö ära, kuigi ta polnud minu ajal praktiliselt varem ründes olnud. Aga Ženjal oli seljaga väike probleem."

REKLAAM

Ukraina debütandi Petro Namuiliki kohta ütles Prins: "Tema liigutused olid ilusad küll, aga lõppkokkuvõttes on vaja kohapealt edasi liikuda. Tal tehnikat ja väljakunägemist on, peame tema neid omadusi rohkem ära kasutama."

Kas Namuilik on ainus suvine täiendus või ootate kedagi veel? "Üks mängija peaks veel tulema."

Vapruse peatreener Taavi Midenbritt: "Ei saa öelda, et meil mänguliselt esimesel poolajal mingeid probleeme oli. Lihtsalt, me ei suutnud ülespoole mängida, vaid mängisime äärmiselt turvaliselt. Oli vaja natuke rohkem riskida ja julgemalt ülespoole mängida. Teisele poolajale tulles oli väga suur janu ja mängijad panid juurde."

"Kaotasime kaks punkti, olenemata sellest, et tulime kaotusseisust välja ja PJK tegi oma kaitsetööd hästi, väga kompaktselt. Lõpus läksime ikkagi selle peale, et tahame võiduväravat saada."

Kui suur murekoht on see, et Vaprus pole kaks kohtumist järjest lahtisest mängust väravat löönud? "Muidugi me tahaksime lüüa, aga praegusel hetkel on raske periood, lõppteravusest jääb puudu. Tegelikult meil oli eelmises ja selles mängus võimalusi, kust võiks väravaid lüüa. Ju siis tuleb selle kallal tööd teha. Võib-olla on see rohkem peas ja julguses kinni."

Ronaldo Tiismaa pingilejäämise kohta ütles Midenbritt: "See oli taktikaline otsus. Kuna meil ei ole praegusel hetkel ründajaid rohkem kui kaks tükki, siis aeg-ajalt tuleb ühte natuke hoida, et pärast värskust sisse tuua. Vahel mängitan neid koos, vahel eraldi."

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

Taavi Usta   •  
(88.112.124.***)
Kahju, et 3 p ei saanud. PJK poolt targalt mängitud mäng.
Vaprus ei kaotanud 2 punkti. Vaprus oli üllatavalt hambutu.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK