Portaal: Özil lahkubki lähipäevil Arsenalist, uus klubi selge (1)

Mesut Özil. Foto: Scanpix / Reuters / John Sibley

Maineka portaali The Athletic ajakirjaniku David Ornsteini kinnitusel saab Mesut Özili Arsenali-saaga lähipäevil lõpu. Mängija ja klubi lepivad kokku lepingu lõpetamises ning Özil võib seejärel liituda Türgi tippklubi Fenerbahcega.

Ornsteini väitel peaks 32-aastane Özil juba täna-homme Fenerbahce juurde lendama, et viimased lepinguasjad korda ajada. Arsenalis teenis ta 350 000 naela suurust nädalapalka ning tema leping lõppenuks suvel, mis oleks tähendanud, et klubi peab talle maksma veel umbes seitse miljonit naela, kuid poolte kokkuleppel kontraht lõpetatakse.

Hooaja alguses jäi Özil välja nii Premier League'iks kui ka Euroopa liigaks üles antud mängijate nimekirjast. Tema enda väitel sai ta sellest teada napilt enne 5. oktoobril sulgunud üleminekuakna lõppu, mistõttu tal polnud sügisel enam aega uut klubi otsida. Kuna Özil ei kuulu ka hooaja teises pooles peatreeneri Mikel Arteta plaanidesse, on poolkaitsja ka ise lõpuks leppinud sellega, et Arsenalis tal tulevikku pole. Vimati kuulus Özil Arsenali koosseisu eelmise aasta 7. märtsil.

Kuigi Özili seostati ka MLS-is mängiva Erik Sorga tööandja D. C. Unitediga, langes liisk siiski Fenerbahce kasuks, sest Türgiga seovad mängijat perekondlikud sidemed. Kui leping Arsenaliga lõpetatakse, saab Fenerbahce ametlikult sõlmida temaga lepingu kui vabaagendiga.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Reina   •  
(91.129.110.***)
Nagu arvata oli

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK