Poolest West Hamist läbi purjetanud Hazard veab Chelseat ainuisikuliselt Meistrite liigasse tagasi (video!) (0)

Inglismaa kõrgliiga 33. voorus teenis Chelsea 2:0 võidu West Hami üle, mõlemad väravad kirjutati Eden Hazardi nimele.

Belglase esimene värav avapoolaja keskel oli täielik meistriklass: ta sai palli keskringi lähistel, pööras end värava poole, kiirendas läbi kahe kaitsja vahelt, võttis siis ühe konksuga ette terve kaitseliini ja koksas palli Lukasz Fabianski selja taha.

Hazard oli fantastiline mängu läbivalt, kuid otsustava hoobi andis Chelsea West Hamile alles päris lõpus ja ka siis oli belglane lõpetajaks. Kaitseliini taha unustatuna sai ta pehme söödu Ross Barkleylt, võttis selle esimese puutega maha ja virutas teisega võrku. West Hamil oli teisel poolajal mitu soodsat võimalust viigistamiseks, kuid need kõik lasti luhta.

Kolmas võit kaheksa päeva jooksul kergitas Chelsea tabelis kolmandaks, aga lihtsamaks ei lähe. Neljapäeval kohtutakse Euroopa liiga veerandfinaalis võõrsil Praha Slaviaga, pühapäeval sõidetakse aga külla Liverpoolile.

Chelsea - West Ham 2:0 (1:0)