Põder: natuke jäi puudu, aga suutsime Levadiale väga hea lahingu anda (Vallner: võimalusi tekitasime meeletult) (0)

Joosep Põder. Foto: Soccernet.ee

Tallinna Kalevi värava autor Joosep Põder rääkis pärast Premium liiga liidrilt Tallinna Levadialt saadud 1:2 kaotust, et jäi meeskonna mänguga väga rahule.

"Enda värava puhul on head emotsioonid, aga oleks tahtnud siit ikka vähemalt punkti võtta. Meil on väga paljud mängijad kaartide, vigastuste või haigustega väljas, punkt olnuks siit väga magus. Seekord läks nii," kommenteeris Põder Soccernet TV-le. "Ma arvan, et suutsime väga hea lahingu anda. Lõime värava ja suutsime mängus püsida."

Põder kinnitas, et lõi pärast vahetusest sekkumist värava oma esimese puutega. "Nägin, et pall tuleb üle pea, ja siis jäin teist palli ootama. Siis nägin, et pall kukub täpselt jala peale, lihtsalt lõin ühe puutega. Tabasin hästi, ilus värav," rääkis ta.

"Puudu jäi lihtsalt sellest, et me ei suutnud mängijate liini-taha-jookse ära hoida. Teame, et nende äärekaitsjad tõusevad ja annavad sinna häid palle. Sellest jäi natuke puudu, aga muidu ma olen väga rahul selle mänguga, mis me täna näitasime."

REKLAAM

Levadia väravavaht Karl Andre Vallner: "Hooaja lõpus ei ole vahet, kelle vastu sa need punktid oled võtnud. Need kolm punkti on sama väärtuslikud kui kolm punkti Paide, Kalju, Flora või ükskõik kelle vastu."

"Skoori poolest - 2:1 - oli see kõige tasavägisem mäng, aga tegelikult võimalusi oli meil meeletult, võib-olla oli see isegi kõige võimalusterohkem mäng üldse. Selles suhtes ei olnud viga midagi, lihtsalt pall ei läinud täna võrku ja meie üks peataolek enda kastis karistati ära. Aga näitasime iseloomu ja võtsime kolm punkti," jätkas Vallner.

Miks oli Kalevit nii raske lahti muukida, et esimesel poolajal väravaid ei tulnud? "Võib-olla jäime täna natuke ümmarguseks, ei olnud seda otsustavust. Väga palju söötsime kasti joone peal ja kastis sees, ei läinud õigel ajal löögile," vastas puurivaht.

Vastaste värava kohta ütles ta: "Ma arvan, et see oli kollektiivne peataolek, audist kasti visatud pallil ei saa lasta maha põrgata. Vastane oli õige koha peal ja sai hästi pallile pihta. Peab järele vaatama, et kas ma oleksin saanud ka ise midagi paremini teha. Näpud sain vahele, kahju."

"Näitasime, et suudame ka tasavägiseid mänge lõpus ära suruda, väga hea tunne," lisas Vallner lõpetuseks.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK