Pingelist tiitliheitlust pidav Aland võttis kohustusliku võidu (0)

Pille Raadik ja Signy Aarna. Foto: Liisi Troska

Naiste Soome kõrgliigas alistas kahe eestlanna tööandja Aland United 2:0 Vantaa PK-35 ja jätkab tabelitipus.

Alandi väravad lõid 15. minutil Anni Miettunen ja 52. minutil Isabella Mattsson. Pille Raadik mängis võitjate ridades tavapäraselt 90 minutit, Signy Aarna sekkus mängu 82. minutil. Liigatabeli tipus on nii Alandil kui ka TiPS-il 16 mänguga võrdselt 37 punkti, kolmandal kohal olev KuPS jääb juba viie punkti kaugusele.

Põhihooaja lõpuni on jäänud veel kaks vooru. Aland kohtub esmalt kodus KuPS-iga ja sõidab viimases voorus külla viiendal tabelireal olevale Honkale. TiPS võõrustab esmalt neljandal kohal olevat HJK-d ja külastab viimases voorus ise KuPS-i. Seejärel lüüakse liiga pooleks, kuus esimest naiskonda jätkavad mängimist omavahel.

Itaalia kõrgliigas pidi Napoli tunnistama võõral väljakul Empoli 1:0 paremust. 57. minutil sai punase kaardi Napoli äärekaitsja Federica Cafferata ning 84. minutil õnnestus Norma Cinottil arvuline ülekaal lõpuks ka väravaks vormistada. Vlada Kubassova pääses väljakule 90. minutil.

Tänavuseks hooajaks Serie A-sse tõusnud Napoli on seal seni olnud raskustes, sest kuuest mängust on saadud vaid üks punkt. See ei anna enamat viimasest kohast, Empoli on nelja võidu ja kahe kaotuse ehk 12 punktiga tabelis neljas.