Pikalt koomas olnud Ajaxi talendi leping lõpetati (0)

Abdelhak Nouri oli alles 20-aastane, kui ta koomasse langes. Foto: Nouri Instagram

Ajax on tühistanud Abdelhak Nouri (22) lepingu, kes 2017. aasta suvel peetud sõpruskohtumises sai südamerabanduse, mille tagajärjel sai ta tõsise ajukahjustuse ning oli pikka aega koomas. 

Ajax jätkas mängijale palga maksmist, kuid tühistas nüüd ametlikult lepingu, mis oleks pidanud automaatselt pikenema 1. juulil, teatas Hollandi meedia.

Hollandi klubi peab Nouri perega läbirääkimisi mängija tuleviku üle, kes on pärast aastaid haiglas veedetud aega viidud oma kodus spetsiaalselt talle kohandatud ruumi.

Ajaxi ja Nouri pere vahel on olnud pikem vaidlus, kui otsitakse lahendust pärast seda, kui Ajax tunnistas varem Nouri kohapealse ravi tagamist ebapiisavaks. Hoolimata sellest, et ta platsil elustati ja haiglasse toimetati, kannatas ta tõsiseid ja püsivaid ajukahjustusi.

REKLAAM

"Tunnistame oma vastutust ja kohustust tagajärgedega silmitsi seista," ütles Ajaxi tegevjuht Edwin van der Sar 2018. aastal. Samuti väideti, et klubi arstid käitusid juhtunu ajal vastavalt olukorrale, kuid edasised uuringud näitasid, et oleks tulnud kasutada defibrillaatorit.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK