Peatreenerid andsid valu lõugadele, suurim väravakütt jalgadele (0)

Itaalia kõrgliigas on vahepeal meeletult väravaid kõmmutanud Atalanta hoog pisut raugenud, ent minimaalne 1:0 võit saadi kodus Bolognalt siiski kätte.

Kohtumise esimest poolaega ilmestas peatreenerite Gian Piero Gasperini ja Sinisa Mihajlovici verbaalne duell, mille alustuseks said mõlemad kollase kaardi. Lõppakord saabus hetk hiljem, kui kohtunik kostitas Gasperinit ka punase kaardiga ning saatis Atalanta juhendaja pingilt minema.

Mängijad keskendusid õnneks rohkem väljakul toimuvale ning 63. minutil kõmmutas Luis Muriel väravasse Duvan Zapata söödu. Kolumbia mees on nüüd löönud sel hooajal juba 18 liigaväravat, millega on oma meeskonna parim ning jagab kogu liiga arvestuses neljandat kuni kuuendat kohta.

Atalanta on tabelis teisel real, liidrist Juventusest kuue punkti kaugusel, ent neil on jäänud pidada veel vaid kolm kohtumist. Bolognal pole enam mängus midagi, 43 punktiga asutakse tabeli turvalises keskosas.

Atalanta - Bologna 1:0 (0:0)