Paskotši oli mängus Nice'iga Tottenhami esindustiimi pingil (0)

Maksim Paskotši. Foto: Brit Maria Tael

Maksim Paskotši (19) istus Tottenham Hotspuri esindusmeeskonna varupingil, kui tema koduklubi tegi sõprusmängus Nice'iga 1:1 viigi.

Tottenham pidas Premier League'i mängupausi ajal oma viimase, kolmanda treeningkohtumise, kui võõrustas Nice'i, kes paikneb Prantsusmaa kõrgliigas üheksandal kohal.

Matthew Doherty skooris kolmandat treeningmatši järjest, viies Tottenhami 21. minutil juhtima, aga 47. minutil Antoine Mendy viigistas. Antonio Conte juhendatav meeskond tegi mängu jooksul seitse vahetust, kuid noor Eesti koondislane erinevalt kahest eelmisest kohtumisest (vastasteks olid Motherwell ning Peterborough U21) minuteid ei saanud.

Neljandal tabelireal paiknev Tottenham jätkab Premier League'i hooaega 26. detsembril, kui vastaseks on Brentford.