Palumets aitas oma debüütmängus Bologna võidule (0)

Kevor Palumets paremalt esimene: Foto: Kevor Palumets

Bologna noorteakadeemias mängiv 16-aastane Kevor Palumets tegi eile U17 meeskonna koosseisus oma debüüdi, kui Udinese eakaaslased alistati 4:1.

Bologna läks kohtumist kaheksandal mänguminutil Matteo Parlanti väravast juhtima. Minut hiljem suurendas Stefano Naddeo Bologna eduseisu ning 39. minutil lõi rootslane Nikolaj Möller seisuks 3:0, millega mindi ka vaheajale.

Teise poolaja keskpaigas, 66. minutil lõi Udinese ühe tagasi. Palumets sekkus mängu 73. minutil, kui vahetas välja väravaautori Stefano Naddeo. Eestlase mängus oleku ajal lõi Bologna mängumees Matias Rocchi üleajal seisuks 4:1.

Bologna asub hetkel liigatabelis 31 punktiga kuuendal positsioonil, kui kolmandal tabelireal olevast Milano noortevõistkonnast jäädakse maha vaid kolme punktiga. Udinese on 16 punktiga eelviimasel ehk 12. tabelireal.