Paide Linnameeskond nimetas ametisse uue kogukonnajuhi (1)

Maarja Trauss ja klubi president Veiko Veskimäe. Foto: Paide Linnameeskonna Facebook

Paide Linnameeskonna uue kogukonnajuhina alustab tööd Maarja Trauss, kes viimastel aastatel on klubis vastutanud nii sotsiaalmeedia kanalite, kodulehekülje kui ka kodumängude ning erinevate ürituste pildistamise eest.

35-aastane Trauss võtab teatepulga üle seniselt kogukonnajuhilt Arto Saarelt, kellest sai eelmise aasta septembri lõpus Järva vallavanem.

Kesk-Eesti Tre raadios pikaajaliselt uudistetoimetajana töötanud Maarja Trauss: "Paide Linnameeskonna tegemised on alati olnud minu südames. Olen valmis põnevaks väljakutseks täitmaks Arto jäetud suuri saapaid. Annan endast parima, et veelgi enam ühendada klubi oma kogukonnaga ja kaasata veelgi enam inimesi meie tegemistesse."

Tegevjuht Jaanus Pruuli: "Maarja on juba aastaid olnud meie klubipere väga oluline liige ja seetõttu saab ta uue ametiga kaasneva väljakutsega kindlasti hästi hakkama. Aktiivne suhtlemine meie fännidega ja kaasalöömine meie kodumängude korralduses on juba niigi olnud Maarjale südamelähedane ja see loob hea platvormi uute ideede elluviimiseks."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Urmas Ristmägi   •  
(80.235.29.***)
Edu mu koduklubile uuel hooajal. Toetaja Levadiast

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK