Ootamatult kaptenipaela käe ümber saanud Pelt: ega ma seda ei oodanud (0)

Foto: Raido Kull

Paide Linnameeskonna 19-aastane keskkaitsja Kristjan Pelt tõdes peale 4:1 võidumängu JK Tallinna Kalevi üle, et meeskond sai hoolimata veidi rabedast algusest oma ülesannetega täna hästi hakkama ja mängu nauditi täiega.

Peldi sõnul oldi teadlikud, et Kalev on treenerivahetuse järel oluliselt ründavalt mängima hakanud ning tema enda hinnangul tuldi vastaste mänguplaaniga küllaltki hästi toime. "Me teadsime, et Kalev on uue treeneri käe all agressiivsemaks muutunud ja olime valmis selleks. Algus oli veidi rabe, aga lõpuks saime kõik kontrolli alla ja hea tulemuse," sõnas Pelt mängujärgselt Soccernet.ee otseülekandele.

Hoolimata sellest, et Paide kaitseliini keskmine vanus oli täna napilt üle 20 aasta, mängiti tagaliinis palliga väga enesekindlalt ja nauditi mängu täiega. "Muidugi, igat mängu peab nautima!" muigas keskkaitsja.

Paidelt ei ole ükski vastane suutnud punkte röövida juba kaheksas järjestikuses liigamängus. Peldi sõnul tekitab see väga mõnusa tunde. "Olen ise ka saanud paljudes neist (liigamängudest - M. K.) mängida, mis on eriti tore," oli ta rahul. "Üldiselt muidugi väga äge, et läheb hästi. Teine koht ja samamoodi (hooaja - M. K.) lõpuni!"

REKLAAM

Järgmisel nädalal ootab Paidet ees pealinnaklubi, hetkel liigatabelis kolmandat kohta hoidev FCI Levadia. Peldi arvates saab tolles kohtumises otsustavaks see, kumb meeskond rohkem tahtejõudu üles näitab. "Loodetavasti oleme need meie. Eelmine kord siin (Paides - M. K.) näitasime, et tahtsime rohkem ja võitsime 4:1. Kõik on võimalik!"

Meeskonna kapteni Andre Frolovi väljavahetamise järel usaldati noore keskkaitsja käe ümber ka kaptenipael. "Ega ma ei oodanud, et selline asi üldse juhtuda võib," muigas Pelt. "Muidugi on suur au, et nii noorelt. Väga äge!"

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK