Milan võitis Torinot, Bologna vandus alla Genoale (0)

AC Milan tähistamas esimest väravat. Foto: Scanpix / Fabrizio Carabelli / ZUMAPRESS

Itaalia Serie A õhtustes kohtumistes läksid omavahel vastamisi Genoa ja Bologna ning Milan ja Torino. Mõlemas madinas jäi kodumeeskond peale 2:0.

Esimeses õhtuses kohtumises domineeris Bologna mängu - pallivaldamine oli lõpuvile kõlades 66-34 Bologna kasuks, kuid väravavõrke sahistasid vaid Genoa mehed. Esimese poolaja lõpu ja teise poolaja alguse väravatest piisas, et kolm punkti koju jätta.

Liigaliidrina jätkab AC Milan, kes alistas Torino 2:0. Milani legendaarne väravamasin Zlatan Ibrahimovic vahetati platsile alles viis minutit enne normaalaja lõppu, kuid tema abi Rossoneri'l täna vaja ei läinudki, sest asjad otsustati ära juba avapoolajal.

Genoa - Bologna 2:0 (1:0)