Metsa vastulause Metsa ja Lemsalu kriitikale: nende arvamus mind ei huvita, nad võivad öelda, mida tahavad (9)

Saksamaa juubeldab, Mets nukrutseb. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets avaldas pärast Saksamaale 0:8 kaotatud mängu, et legendaarsete Eesti jalgpallitegelaste mängueelsed arvamused talle korda ei lähe.

Nii Marek Lemsalu kui Viktor Mets võtsid täna Eesti koondise hetkeseisu kohta kriitiliselt sõna, aga Metsa vastus pärast mängu oli resoluutne. "Mind absoluutselt ei huvita nende arvamus. Nad võivad rääkida, mida nad tahavad. See on nende arvamus, nad võivad seda öelda ja minule see korda ei lähe. Mina tegelen oma asjadega ja püüan teha neid nii hästi kui võimalik."

"Häbi tunneme me kõik. Kaotada 0:8 pole mingi nauding. See on reaalsuskontroll ja häbi kaks ühes. Ma arvan, et siin tahte või taktika taha midagi ei jäänud, sest see ongi hetkeseis."

Kui 0:8 on reaalsuskontroll, siis kui kaugel on Eesti jalgpallikoondis finaalturniirist? "Arvestades hetkeseisu oleme väga kaugel. Väga raske on midagi kommenteerida."

REKLAAM

Mets avaldas enne mängu, et Saksamaal on ka teatud nõrkused, mida prooviti ära kasutada. "Nad ründasid nii suurte jõududega, et alati oli [Sergei] Zenjov või [Henrik] Ojamaa vastaste viimase kaitsjaga üks-ühele. Lihtsalt meie söödu kvaliteet ei suutnud neid panna olukorda, kus nad saaks üks-üks ette võtta. Ühe korra oli Zenjovil hea variant, kasutas selle ära, aga läks napilt mööda. See oligi nende nõrkus, et nad ründavad nii suurte jõududega. Meie ründaja oli väga pidevalt üks-ühele nende kaitsjaga, aga me ei suutnud seda ära realiseerida."

"Me teadsime, et nad on viimasest seitsmest mängust viies löönud esimese 15 minutiga värava ära. Tahtsime seda vältida, aga nad said oma väravad väga lihtsalt kätte. Sealt välja tulla ja midagi looma hakata oli väga raske."

Lõpetuseks kinnitas Stockholmi AIK-i keskkaitsja, et mängijate jäägitu usaldus on treeneritel olemas. "Miks me ei peaks neid usaldama? Kaotused on jalgpalli paratamatu osa ja meie seisame treenerite taga."

SEOTUD MÄNGUD
9 kommentaari

Jah   •  
(37.157.104.***)
Ei teadnudki, et see Karol Mets nii rumal ja ülbe vend on. Enne ei muutu midagi kui koondisse saavad peaga kutid. See ülehaibitud ülbe Karol las mängib neid mänge, ainult mitte Eesti koondises palun.
MG   •  
(2001:7d0:849b:ab80:f18.***)
Aga mis Karol valesti ütles? Kas keegi väidab, et Mets ei pane täiega või ta ei peaks oma taseme poolest koondises olems?
kollase ajakirjanduse võ   •  
(213.168.31.***)
Pigem oli tegemist emotsoonide pinnalt lahmimisega. Ajakirjanikult ka muidugi lauslollus pärast taolist mängu selline teema ette sööta...
Nali   •  
(146.255.183.***)
Kui mängib keegi, keda sa näed Eesti jalgpallis esimest korda, siis ei ole vaja hakata rääkima ainult hetkeseisust. Tuleks vaadata ikka nende otsa, kes seda koondist tüürivad. Või et mängivad mehed, kes ei saa Eesti tasandilgi põhis peale või ei ole kandva rolli mehed...
Seni kuni me ainult oma lemmikutega mängime, siis ei saagi midagi juhtuda.
Adekvaatne   •  
(84.50.52.***)
Mind ajab ikka siiamaani naera mõned kommentaarid nagu ''seni kuni me ainult oma lemmikutega mängime, ei saagi midagi juhtuda.''. Mis lemmikutest räägitakse või kes need vihatud megastaarid on? Kes need on? Palun nimesid. Reaalseid nimesid. Peale seda võime selle üle edasi arutleda.

Loodan, et kõik, kellele ''sisutühjad Flora noored'' ei meeldi, said eile Sander Puri esitusega rahul olla ning käsi kokku lüües laulda. Jah, vastane oli teist masti, ent paljude jutu järgi pidavat ka Florast väljaspool mängivad jalgpallurid samuti märksa paremad olema. Kutt, kes tegi Kakale - vinge värk, eile tegi tervele Saksamaa koondisele. Aga see selleks, kõigil tuleb halvemaid päevi. Lihtsalt naljakas, kuidas arvatakse, et väljaspool Florat on kõik järsku märksa paremad ning on ausalt välja teeninud kutse koondisesse.

Teisalt on Metsal õigus, ent kindlasti oligi see väikese emotsiooni pealt pandud. Ühest küljest on tegu legendidega, kelle ütlused ka Metsale tegelikult korda lähevad, ent mida pidanuks ta sellele küsimusele vastama? Aga samas on mängijal õigus, sest kui jalgpallur või mistahes sportlane laseb kõike kriitikat - ka legendide poolt öeldu - omale naha vahele pugeda, ei tule ta platsil üldse millegagi toime. Vähemalt osa kriitikast tulebki endast mööda lasta, see on loomulik ning mõistetav.
Mets   •  
(146.255.183.***)
Ainukene normaalne mängiv koondislane praegu. Teeb korralikult välismaal trenni, pühendub asjale, saab 30k pealtvaataja ees peale ja siis peab tulema siia Eestisse mingite puujalgadega koos lükkama. Väga hästi saab oma ülesannetega hakkama.
Need vennad, kes arvavad, et Mets saab vana rasva pealt koguaeg peale ja ei pinguta, peaksid küll oma prillid udust puhtaks tegema. Eile samamoodi, suutis pressi alt välja tulla palliga mängus, igati meisterlik mängija minu silmade jaoks
Heh   •  
(195.250.177.***)
siia otsa oleks vaja üks väravateta viik San Marinoga ja jääbki hägusatesse mälestustesse see päev :)
Sven   •  
(146.255.181.***)
Täielik kloun on see mees, kui ei suuda kriitikat taluda ja mängidki sitasti siis võiks nagu tunnistada seda mitte ülbitseda.
MG   •  
(2001:7d0:849b:ab80:ecc.***)
Kloun oled sa ise Sven. Koos nende ajakirjanikega, kes pärast mängu selliseid küsimusi küsivad.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK