Mets sai Saudi Araabias esimese kaotuse (0)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Karol Metsa koduklubi Al-Ettifaq sai Saudi Araabia kõrgliiga kolmandas voorus kahe võidu kõrvale esimese kaotuse, jäädes alla Abhale 2:3.

Sarnaselt kahe eelmise vooruga tegi Mets ka täna täismängu. Al-Ettifaq jäi juba 11. minutil Saleh Al Qumayzi eemaldamise tõttu vähemusse, Abha läks 72. minutiks 3:0 juhtima. Lõpus lõid Al-Ettifaqi vahetusmehed kaks auväravat ja hilise punase kaardi tõttu lõpetasid kümnekesi ka vastased.

Joonas Tamm vaatas varupingilt, kuidas Tšernigivi Desna tegi Ukraina kõrgliigas Oleksandriaga 2:2 viigi. Kaheksa vooru järel paikneb Desna neljandal tabelireal.

Artjom Dmitrijev tegi täismängu, kui tema leivaisa Okžetpes viigistas Kasahstani kõrgliigas Taraziga 0:0. Okžetpes asub kümnendal positsioonil.