Mets lõpetas klubiaasta 7:0 võiduga (0)

Karol Mets (vasakul) ja Mattias Käit. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Karol Mets pidas täna Stockholmi AIK-i ridades 2019. aasta viimase mängu, kui karika teises ringis alistati Enskede 7:0.

AIK läks tugevuselt neljandas liigas palliva Enskede vastu tugeva koosseisuga ning nii ei saanud puhkust ka peagi Eesti koondisega liituv Mets, kes sai kirja 90 minutit. Juba esimese poolaja lõpuks löödi neli ära ning kindlustati edasipääs karikavõistluste grupifaasi.

Kokku mängitakse järgmisel aastal kaheksas neljaliikmelises grupis ning veerandfinaali pääseb iga grupi parim.

Rootsis jaotakse eurokohti Eestile sarnaselt ehk liigas neljandaks jäänud AIK peab nüüd lootma, et kevadel võidetakse karikas ise või teenib selle meeskond, kes lõpetas hooaja esikolmikus. Vastasel juhul pääseb kolmanda meeskonnana nende asemel Euroopa liigasse karikavõitja.

26-aastasel Metsal on lepingut alles veel kahe hooaja jagu. Tänavu sai ta kõikide sarjade peale kokku kirja 35 mängu ja ühe värava.