Mets ja Breda jätsid kodupubliku toel ühe punkti koju (0)

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets ja NAC Breda mängisid koduväljakul ligi 19 000 pealtvaataja ees viiki Ado Den Haagiga.

Enne kohtumist eelviimasel kohal paiknenud NAC suutis reede õhtul 12. positsioonil olnud ADO Den Haagi vastu ühe punkti koju jätta. Metsa koduklubi tega väga nõrga esimese poolaja, mis ka kaotati 0:1, kui  külalismeeskond asus 21. minutil löödud Melvyn Lorenzeni väravast juhtima.

Vaheajal tegi NAC ühe vahetuse ning mindi viiesest kaitseliinist üle neljasele. Mängupilt paranes ning kõigest viis minutit pärast teise poolaja algust suutis NAC mänguseisu viigistada, kui hea individuaalse sooritusega sai hakkama vahetusest mängu sekkunud Gervane Kastaneer. Rohkem kumbki meeskond väravasuuni ei jõudnud ja 1:1 viigiseisul mäng ka lõppes.

Karol Mets tegi NAC-i esialgu kolmemehelises ning siis kahemehelises keskkaitseliinis kaasa terve kohtumise. Breda tõusis nüüd 16 punktiga 16. kohale.