Messi: olen alati öelnud, et naasen Barcelonasse (0)

Foto: Scanpix / Sarah Meyssonnier / Reuters

Pariisi Saint-Germainis mängiv Lionel Messi sõnas väljaandele MARCA antud intervjuus, et ta soovib ühel päeval Barcelonasse naasta. Juttu tuli ka Xavist ja hiljuti Kataloonia klubiga liitunud Dani Alvesist.

 "Ma olen alati öelnud, et millalgi naasen ma Barcelonasse, sest see on mu kodu ja ma kavatsen seal elada. Ja otseloomulikult, kui ma saan klubi aidata, siis ma läheksin hea meelega tagasi," sõnas 34-aastane ründaja.

Küsimuse peale, kas mehe klubist lahkumise taga võis olla ka midagi muud peale rahaliste põhjuste, vastas Messi küllaltki resoluutselt. "Ma ei tea, aga nüüd on see tehtud. Mulle öeldi, et minu lepingut ei saa uuendada ja ma ei saa klubisse jääda. Pole vaja süüdlast otsida ega vaadata juhtunule tagasi. Mina jään kindlaks sellele, mida mulle klubi poolt öeldi," sõnas endine Barcelona mängija.

Vaadates Barcelona praegust vormi, siis tunnistas Messi, et seis väga hea pole. "Täna ma usun, et on Barcelonast paremaid tiime. Kuid see ei tähenda seda, et nad sellisesse faasi ka jäävad: võttes arvesse Xavi tulekut ja taasleitud lootust, lisaks naasevad mängijad vigastuspausilt. Nad kasvavad ja võitlevad edasi," usub Messi.

REKLAAM

Ka Dani Alvesi liitumine mõjub Messi arvates klubile hästi. Siiski tunnistas ta, et 38-aastase paremkaitsja Alvesi otsus üllatas teda. "Ma arvan, et ta võib olla hea lisandus. Sarnaselt Xavile võib ta olla oluline just noorte mängijate perspektiivist. Ta aitab neil kasvada, sest ta on oma olemuselt võitja ning temast kiirgab positiivsust," on endine Barcelona pallur klubi arengus kindel.

Milliseid võiksid olla Barcelona Meistrite liiga šansid? Messi usub, et kuna praegu Barcelona tema hinnangul parimate sekka ei kuulu ning klubil on käimas n-ö uuenduskuur, siis võiksid Hispaania klubidest olla parimad võimalused Real Madridil ja Atletico Madridil. "Real Madrid on alati olnud võistlushimuline. Sama kehtib Atletico kohta. Nad mõlemad tunnevad Meistrite liigat väga hästi ja nad teavad, kuidas seda mängida - sel põhjusel on nad kahtlemata kaks favoriiti," leiab Messi.

Kes võiks võita Meistrite liiga? "Liverpoolil läheb praegu väga hästi. Nad meenutavad mulle seda Liverpooli, kes võitis Meistrite liiga. Siis on veel Manchester City, Müncheni Bayern, Real Madrid ja Atletico Madrid ... Tänavu on olukord Meistrite liigas lähiaastate üks tasavägisemaid. Paljud meeskonnad on võimelised Meistrite liiga võitma,"  usub Messi.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK