Meinhard realiseeris konverentsi poolfinaalis otsustava penalti (video) (1)

Alex Meinhard. Foto: Imre Pühvel

Tulsa ründaja Alex Meinhard realiseeris USA ülikooliliiga American Athletic konverentsi poolfinaalis otsustava penalti.

Normaalajal tegid teise asetusega Tulsa ja kolmanda asetusega Temple 1:1 viigi. Kuna kaks kümneminutilist lisaaja perioodi väravaid juurde ei andnud, hakati lööma penalteid.

Põhihooaja viimased kaks kohtumist vigastuse tõttu vahele jätnud Meinhard mängis konverentsi poolfinaalis 42 minutit ning oli penaltiseerias Tulsa neljas lööja. Ta lõi palli vasakusse ülanurka, mis andis tema võistkonnale penaltiseerias 3:1 võidu.

Konverentsi finaalis kohtub Tulsa esimest asetust omava UCF-iga, kes võitis teise poolfinaali samuti penaltitega.