Mehevets ja Charleroi pidid võrgust noppima seitse palli (parandatud!) (0)

Eesti koondislane Renate-Ly Mehevets kuulus taaskord Charleroi algkoosseisu, kui teist vooru järjest kõva kolakas saadi. Seekord tuli Charleroi'l Belgia kõrgliigas tunnistada OH Leuveni 7:0 paremust.

Kui esimese tunni järel oli Charleroi kaotusseis vaid 0:1, siis lõpuks lõi Leuven suisa seitse vastuseta väravat. Eelmises voorus tuli Mehevetsal ja Charleroi'l Liege'i Standardile alla vanduda seisuga 0:6.

Seitsme mängu jooksul ühe viigi ja kuus kaotust vastu võtma pidanud Charleroi on Belgia kõrgliigas viimasel kohal.

Parandus: Kuigi Belgia jalgpalliliidu ametlikus protokollis on kirjas, et Mehevets vahetati 60. minutil välja, siis tegelikult tegi ta kaasa kõik 90 minutit.