Marutige Kurotškin: kohtunik tegi töö hindele viis, aga meie olime, kurat, nii lohakad! (0)

Narva Transi peatreeneri kohusetäitja Oleg Kurotškin. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Narva Transi peatreeneri kohusetäitja Oleg Kurotškin oli pärast Tallinna Legionilt saadud 1:2 kaotust tige kui herilane. Ning kui sageli on piirilinnaklubi pahameele subjektiks kohtunikud, siis seekord mitte – verbaalse sopapange sai kaela enda meeskond.

"Tulemus on asjakohane!" põrutas Kurotškin intervjuu hakatuseks. "Legionile antud penalti osas ma ei vaidle. Küll aga 5. minutil juhtunu osas, kui kõik nägid, et Roman Sobtšenko tiriti karistusalas käest pikali. Kohtunik ise ütles mulle, et jah, tiriti küll, aga pall oli juba mängijast kaugel. No kuidas nii saab? Aga kokkuvõttes mul kohtunikule etteheiteid ei ole ja teda ma ei süüdista. Kohtunik tegi töö hindele viis! Aga meie meeskond…

Palju oli meil esimesel poolajal momente? Kui palju tekitasime võimalusi! Aga lõime ainult ühe värava. Kurat, nii ei saa ega tohi! Legion isegi ei tahtnud esimesel poolajal jalgpalli mängida, aga meie olime nii lohakad, et, kurat, sõnu pole, kurat! Saad aru – sõnu pole!" sajatas Transi peatreeneri kohusetäitja.

Liigatabelis võitleb Trans endiselt esikuuikusse jõudmise pärast. "Muidugi on vaja esikuuikusse jõuda. Oleksime pidanud seal olema juba pärast esimest ringi samuti pärast teist ringi. Aga mis teha, kui mäng on selline ümar. Kus oli agressiivsus ja kus oli kontsentratsioon? Miks haigutas Legioni 2:1 värava olukorras kaitsjate ja väravavahi vahel 50 meetrit? Ja nüüd ongi tulemus käes!" teatas Kurotškin.

Premium liiga 21. voorus võõrustab Trans laupäeval Viljandi Tulevikku.