Mängijate taiplikkuses kahelnud Setien: söötsime lihtsalt söötmise pärast (1)

Foto: UEFA Champions League / Twitter

Barcelona peatreenerina oma kolmandas mängus esimese kaotuse saanud Quique Setien andis pärast 0:2 allajäämist Valenciale mõista, et mängijatel ei õnnestunud tema juhtmööre platsil ellu viia.

"Tõele au andes ei olnud me kuigi head," tunnistas kaks nädalat tagasi Ernesto Valverdelt ohjad üle võtnud Setien. "Seda eriti esimesel poolajal. Me ei leidnud Valencia murdmiseks viisi. Oli asju, mida me ei suutnud õigesti mõista, ning Valencia kasutas meie eksimused ära," lisas ta.

Mängijate suhtumisega on Setieni silmis kõik siiski korras. "Ei, asi polnud hoiakus. Me ei suutnud lihtsalt õigeid positsioone sisse võtta. Andsime palju selliseid sööte, millel puudus mõte – söötsime lihtsalt söötmise pärast. Mängijad kas ei mõista veel kõiki asju või siis ei ole meie treeneritena suutnud neile kõike veel piisavalt selgitada," kõlas Setieni otsekohene lühianalüüs.

REKLAAM
SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Pierre   •  
(85.253.10.***)
"...söötsime lihtsalt söötmise pärast" :))))) Paistab, et barca bossud on palganud treeneriks mingi sellise tüübi, kes pole antud seltskonna mänguga absoluutselt kursis, sest noo julgelt viimased 10aastat on nad just täpselt sedasi mänginud. Lambi söödud, edasi-tagasi, 2m peale. Südame ajab pahaks kui seda huinjaad vaatan, seepärast väldin antud kamba mänge ega taha kellegi nende nägudest isegi mitte telereklaamis näha....

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK