Mängijad streikisid ja teine peatreener sai kinga: Bundesliga hooaeg on alanud ajalooliselt tormiselt (0)

Achim Beierlorzer. Foto: Mainzi Twitter

Bundesliga hooaega kahe kindla kaotusega alustanud Mainz teatas sotsiaalmeedias, et on vallandanud peatreeneri Achim Beierlorzeri.

Kümme kuud ametis olnud Beierlorzerist loobumise juured ulatuvad eelmisesse nädalasse. Saksamaa meedia andmetel saatis Beierlorzer Ungari koondise ründaja Adam Szalai duubelmeeskonda ja teatas mehele, et klubis tal enam tulevikku pole. Selle peale keeldus ka kogu ülejäänud meeskond kolmapäeval trenni tulemast. Neljapäeval küll naasti, aga nädalavahetusel kaotati kodus Stuttgartile 1:4 ja klubi võttis vastu suure otsuse.

Mainzi juhtkonna liikmed Rouven Schröder ja Stefan Hofmann teatasid klubi kodulehel, et pühapäeval peeti BeierLorzeriga maha pikk vestlus. "Analüüsisime pikalt, kuidas me uute arengute najal meeskonda motiveerida suudaksime," ei teinud Schröder saladust, et midagi meeskonna sees käärib.

"Ausa ja avatud jutuajamise tulemusena otsustasime, et Achim Beierlorzeriga koostöö ei jätku. Eelmisel hooajal suutis ta meeskonna Bundesligasse püsima jätta ja koroonaviiruse tõttu olid tema töötingimused kahtlemata keerulised. Achim Beierlorzer väärib oma töö eest suurt austust."

REKLAAM

"Patuoinaks" olnud Szalai (keskel) lõi 2018. aasta sügisel Ungari eest Eestile kahes kohtumises kolm väravat. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

52-aastane treener lisas omalt poolt lakooniliselt, et pole otsusega sugugi rahul. "Olen otsuses pettunud. Vaatamata sellele soovin Mainzi klubile ja meeskonnale edu."

Järgmistes mängudes juhendab meeskonda senine abitreener Jan-Moritz Lichte.

Kuivõrd paar päeva tagasi lasi David Wagneri lahti hooaega kohutavalt alustanud Schalke, siis on Bundesligas toimunud kahe vooruga juba kaks treenerivahetust. See on liiga ajaloos esimene kord, kui kaks klubi endale nii kiirelt uued juhendajad otsivad.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK