Lyoni mäng lükati edasi, PSG jätkab domineerimist ja Monaco teenis raske punkti (0)

Suvel PSG-ga käed löönud Renato Sanches lõi uue klubi eest debüütvärava. Foto: Scanpix / Emmanuel Dunand / AFP

Prantsusmaal mängiti nädalavahetuse jooksul pea kõik 2. vooru kohtumised, välja arvatud Lorienti ja Lyoni vaheline madin.

Tiitlikaitsja PSG jätkab võidulainel, kui sarnaselt avakohtumisele löödi ka Montpellierile viis väravat. Pariisi klubil oli hea võimalus skoor avada juba 23. minutil, kui nende kasuks määrati penalti. 11 meetri karistuslööki asus lööma Kylian Mbappe, kes saatis palli parema alumise nurga suunas, ent Montpellieri puurilukk Jonas Omlin tõrjus.

PSG surve kandis vilja 39. minutil, kui Mbappe lasi madala tsenderduse Montpellieri karistusalasse ning Falaye Sacko lükkas selle õnnetult enda meeskonna väravasse. Neli minutit hiljem realiseeris Neymar penalti.

51. minutil lõi Neymar PSG 3:0 juhtima, kuid pea seitse minutit hiljem said ka külalised ühe tabamuse kirja. Mbappe virutas 69. minutil Pariisi klubi neljanda ning suvel toodud Renato Sanches 88. minutil viienda värava. Teisel üleminutil sahistas Enzo Tchato PSG väravavõrku.

Möödunud hooaja pronksmedalist Monaco jäi Rennes'i vastu juba veerandtunnil vähemusse, kui Youssouf Fofana tegi keskväljal tõsise vea, mistõttu ta otse punase kaardiga väljakult ära saadeti. Monacol oli 33. minutil kasutada ka penalti, kuid Axel Disasi löök lõpetas Rennes'i väravavahi Steve Mandanda käte vahel. Teisel poolajal läks Rennes Gaetan Laborde väravast juhtima, ent 72. minutil Breel Embolo seadis jalule viigi.

Lorienti ja Lyoni vaheline matš lükati edasi, sest Lorienti koduväljak polnud pärast iga-aastast keldi festivali piisavalt heas seisukorras.