Lugeja fotod: Levadia varumees urineeris mängu ajal (4)

Täna Narva Kalev-Fama staadionil toimunud Narva Transi ja Tallinna Levadia kohtumise 36. minutil otsustas üks Levadia varumees avalikult urineerida.

Tähelepanelik lugeja saatis koos fotodega järgneva kirja: "Ma saan aru küll, et meistrivõistlused on lõpusirgel ja pinged ülesköetud, kuid täna nähtu on midagi erakordset. Nimelt täna Narva Transi ja Levadia mängu 36. minutil tulid kolm Levadia varumeest sooja tegema Narva Kalev-Fama väljaku äärde. Üks nendest suundus väljaku juures oleva aia juurde (küljekohtunik pidi seda nägema) ja rohkem kui saja vutifänni ees hakkas urineerima... Staadionil viibijad püüdsid teisele küljekohtunikule märku anda, et toimub selline asi, kuid ta kas ei kuulnud või ei tahtnud kuulda. Samuti juhiti tähelapanu staadionil viibinud G4S turvamehele, kes ka kuidagi ei reageerinud. Eriti masendavaks teeb see, et seda nägid paljud lapsed ja pehmelt öeldes olid hämmingus FCI Levadia varumehe sellise häbematu teo pärast... Välikäimlad olid staadionil täitsa olemas, kas häda oli siis nii suur, et minna nendeni ei jõudnud..."

REKLAAM

4 kommentaari

sosku   •  
(90.191.158.***)
Ei midagi enneolematut. Sama tembuga sai ca 15 a. tagasi Viljandis hakkama Levadia leedukast vv Stonys. Ning Transi legend M.G. on isegi poolajapausil tribüünile tulnud ja seal pläru ette pannud. #eestiliiga
sosku   •  
(90.191.158.***)
Tundub olema Aland või Elhi.
Dona-Ly Sinimeri   •  
(176.46.31.***)
Mõtlesin ka just, et kas Aland või Elhi.
Dona-Ly Sinimeri   •  
(176.46.31.***)
Puutsade järgi lintne vaadata.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK