Lõuna-Ameerika suurima finaali esimene vaatus lõppes viigiga (1)

Eile õhtul lõppes Lõuna-Ameerika suurim ja kuumim kohtumine Boca Juniorsi ja River Plate’i vahel 2:2 viigiga.

Lõuna-Ameerika derbit, mis tuntud just tuliste fännide pärast, asus Boca Juniors kodupubliku rõõmuks 34. minutil mängu Ramon Abila väravast 1:0 juhtima, kuid kaks minutit hiljem lõi Lucas Pratto seisuks 1:1. Avapoolaja lõpus suutis Boca Juniors omakorda minna uuesti 2:1 juhtima, seekord värava autoriks Dario Benedetto. Mängu neljanda värava lõid 61. minutil taas Boca Juniorsi mehed, kuid nende kahjuks omaväravasse.

Korduskohtumine peetakse 24. novembril, kui kodustaadioni eelist hakkab kasutama River Plate.

Boca Juniors - River Plate 2:2 (2:1)
34. Ramon Abila, 45+1. Dario Benedetto - 35. Lucas Pratto, 61. ov. Carlos Izquierdos