Lootose pikaajaline president naaseb pausi järel tegevjuhi ametisse (0)

Indrek Käo. Foto: Põlva FC Lootos / Facebook

Põlva Jalgpalliklubi Lootos andis teada, et klubi tegevjuhina alustas 15. juunist tööd Indrek Käo. Käo on Lootose asutajaliige ning vedas klubi pikalt, enne kui 2017. aastal aktiivsetest ametitest taandus.

"Mul on hea meel olla tagasi klubi juures. Viimased paar aastat aitasin klubi juhatust vabatahtliku rollis nõu ja jõuga ning üheskoos küpses plaan, et võiksin seda teha kasvõi osalise koormusega, aga põhikohaga," sõnas Käo Lootose kodulehele. "Lootos on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe ja olnud nii muutuste kui muudatuste karusellis. Eelmisel aastal renoveeritud Lootospark staadion on klubi treeningtingimused viinud tipptasemele, nüüd vajaks järele aitamist sportliku poole kvaliteet," sõnas ta.

"Klubi tulevikuteed analüüsides jõudsid klubiliikmed ja lapsevanemad arusaamisele, et klubi vajab tegevjuhti, kes igapäevaselt klubi asjadega tegeleks ja oleks juhatusele, noortetöö juhile ja treeneritele abiks püstitatud eesmärkide saavutamisel. Peame maakonna suurima spordiklubina suutma kanda seda rolli, mida Kagu-Eesti jalgpallivedurilt ootavad meie liikmed, noormängijad nende vanemad, aga ka Eesti jalgpallipere ja kohalik kogukond tervikuna," märkis Käo, kes oli aastatel 1997-2017 klubi juhatuse liige ning aastatel 1997-2005 ja 2008-17 klubi president.

Praegune juhatuse esimees ja president Kristjan Mäeots lausus, et tegevjuhi valikul hinnati kõrgelt Käo motivatsiooni, tema visiooni klubi jaoks ning pikaajalist jalgpallis tegutsemise kogemust. "Oluline eelis, mille Indreku liitumine kaasa toob, on asjaolu, et asutajaliikme ja pikaajalise presidendina tunneb ta klubi ning on hästi kursis selle tugevuste ja väljakutsetega. Ma usun, et see eelis, lisaks tema laialdane kogemus Eesti jalgpalli kogukonnaga suhtlemisel aitavad saavutada klubile püstitatud ambitsioonikaid eesmärke," ütles Mäeots.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK