Flora kaotas suurelt, teised kodumeeskonnad võitsid (2)
Premium liigas toimus täna õhtul neli 29. vooru kohtumist.
Mitteametlikud protokollid:
12. septembril kell 18.00 Kadrioru staadionil
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 5:0 (3:0)
9. Josip Krznaric, 29., 67. Rimo Hunt, 38. ov. Denis Vnukov, 88. Pavel Marin
Väravasöödud: 9. Gando, 29. Josip Krznaric, 38. x, 67. Tarmo Kink, 88. ?
Hoiatused: 67. Tabi - 55. Vladislav Tšurilkin
Mänguolud: +16, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 130
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Dmitri Kirilov
Levadia: Sergei Lepmets, Gando, Tabi, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Josip Krznaric, Kaspar Mutso, Pavel Marin, Tarmo Kink (80. Andreas Raudsepp), Mark Oliver Roosnupp (65. Nikita Andrejev), Rimo Hunt (76. Ingemar Teever).
Varus: Priit Pikker, Igor Dudarev, Igor Morozov, Andreas Raudsepp, Nikita Andrejev, Ingemar Teever.
Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Oleksandr Suhharov, Vladislav Tšurilkin, Mihhail Slaštšjov, Aleksandr Ivanjušin, Dmitri Kovtunovitš, Deniss Vnukov, Semjon Fedotov (38. Erik Anohhin), Artur Laks (79. Aleksandr Vtorušin), Roman Grigorevski (52. Aleksandr Volkov), Aleksei Jepifanov.
Varus: Eduard Orehov, Daniil Šišov, Aleksandr Vtorušin, Aleksandr Volkov, Erik Anohhin.
12. septembril kell 19.00 Narva Fama staadionil
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 3:1 (1:0)
37. Viktor Plotnikov, 55. Nikita Savenkov, 83. Nikita Brõlin - 70. Kristofer Kaasik
Väravasöödud: 37. Igor Ovsjannikov, 55. Ioan Jakovlev, 83. Ilja Ferapontov - 70. Tõnis Vihmoja
Hoiatused: -
Mänguolud: +19, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 86
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Lauri Salei, Igor Kübarsepp
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja
Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Nikita Savenkov, Bi Sehi Elysee Irie, Igor Ovsjannikov, Artjom Škinjov (72. Vadim Mihhailov), Viktor Plotnikov, Deniss Poljakov, Ioan Jakovlev (77. Nikita Brõlin), Ilja Ferapontov (90. Arseni Kovaltšuk), Aleksandr Zakarljuka.
Varus: Aleksei Matrossov, Nikita Brõlin, Vadim Mihhailov, German-Guri Lvov, Arseni Kovaltšuk, Daniil Bondar, Nikita Mihhailov.
Vaprus: Andreas Kallaste, Oskar Lepik, Dmitri Kutsarev, Magnus Villota, Tõnis Vihmoja, Rauno Tutk, Kristofer Kaasik, Rocco Mõtt (86. Karl Palatu), Jako Kanter, Uku Kõrre, Ander Paabut.
Varus: Hendrik Vainu, Rasmus Peetson, Karl Palatu.
12. septembril kell 19.00 Infoneti Lasnamäe staadionil
FCI Tallinn - Paide Linnameeskond 6:1 (3:0)
3. Vladimir Voskoboinikov, 27., 29. Eduard Golovljov, 49. Jevgeni Harin, 57. Albert Prosa, 89. Dmitri Kruglov - 48. Andre Frolov
Väravasöödud: 3. Artur Rättel, 27. Jevgeni Harin, 29. Pavel Dõmov?, 49. Albert Prosa, 57. Vladimir Voskoboinikov - 48. ?
Hoiatused: -
Mänguolud: +17, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 122
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Risto Eelmaa
Neljas kohtunik: Tomi Rahula
Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Dmitri Kruglov, Aleksandr Volodin, Kirill Nesterov (90. Deniss Maksimenko), Artur Rättel (62. Timur Bulavkin), Pavel Dõmov, Albert Prosa, Jevgeni Harin (79. Artjom Ostrovski), Eduard Golovljov, Vladimir Voskoboinikov.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Deniss Maksimenko, Timur Bulavkin, Artjom Volkov, Artjom Ostrovski.
Paide: Magnus Karofeld, Lauri Varendi, Martin Kase, Sören Kaldma (77. Vladimir Tšvertko), Michael Lilander, Sander Sinilaid, Edgar Tur, Andre Frolov, Henri Hanson (77. Kristjan Kurim), Samson Iyede (67. Randin Rande), Ander Ott Valge.
Varus: Sten-Marten Vahi, Martin Mägi, Vladimir Tšvertko, Kristjan Kurim, Randin Rande, Artjom Badjuk.
12. septembril kell 20.00 A. Le Coq Arenal
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 0:4 (0:1)
37. Deniss Tjapkin, 63. Liliu, 73. Robert Kirss, 77. Carlos
Väravasöödud: 37. x, 63. x, 73. Karl Mööl, 77. Artjom Dmitrijev
Hoiatused: 50. Brent Lepistu, 57., 58. Marco Lukka - 69. Andrei Sidorenkov
Eemaldamine: 58. Marco Lukka
Mänguolud: +17, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 876
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Veiko Mõtsnik
Lisakohtunikud: Kristo Tohver, Mart Martin
Flora: Mait Toom, Gert Kams, Marco Lukka, Joonas Tamm, Joseph Saliste, Brent Lepistu, Markus Poom (46. Mihkel Ainsalu), Zakaria Beglarišvili (60. Kevin Aloe), Roman Sobtšenko (46. Martin Miller), Rauno Alliku, Rauno Sappinen.
Varus: Richard Aland, Kevin Aloe, Vladislav Kreida, German Šlein, Mihkel Ainsalu, Martin Miller, Mark Anders Lepik.
Kalju: Vitali Teleš, Andrei Sidorenkov, Maximiliano Ugge, Henrik Pürg, Karl Mööl, Reginald (78. Peeter Klein), Deniss Tjapkin, Nikolai Mašitšev (53. Robert Kirss), Igor Subbotin, Artjom Dmitrijev, Liliu (71. Carlos).
Varus: Pavel Londak, Trevor Elhi, Robert Kirss, Carlos, Peeter Klein, Tarmo Neemelo.
LIVE-ülekanne: