Liliu sekkus karikamängus vahetusest ning sai vähem kui minutiga jala valgeks (+ väravasööt) (0)

Rootsi esiliigaklubi IF Brommapojkarna edenes karikasarja teisest ringist edasi, alistades tugevuselt neljanda liiga klubi Gottne lisaajal. Liliu sekkus mängu vahetusest ning kohe esimese minutiga viis oma koduklubi juhtima.

Neli päeva tagasi debüütmängu kirja saanud Liliu alustas tänast karikamängu pingi pealt. Esimese poolaja võitis Brommapojkarna 1:0, kuid teise poolaja alguses, 50. minutil viigistas kodumeeskond Gottne mänguseisu.

65. minutil sekkus mängu endine Nõmme Kalju ründaja Liliu, kes kohe esimeste puudetega värava sepistas ning oma koduklubi juhtima viis. Kümme minutit enne normaalaja lõppu suutis kodumeeskond mänguseisu viigistada ning kohtumine läks lisaajale.

Karikasarjas suuremat üllatust Gottne oma kodupubliku ees korda ei suutnud saata, kui 92. minutil läks Brommapojkarna Liliu väravasöödust juhtima ning 120. minutil löödi seisuks 4:2.