Lilander: mõnes mõttes tuleb punktiga rahul olla (Aloe: mõtlesin juba, et ega ometi jälle) (0)

Michael Lilander (paremal) koos Markus Poomiga. Foto: Brit Maria Tael

FC Florale võimsa kauglöögiga Narva Transi vastu viigipunkti päästnud Michael Lilander andis kohtumise järel intervjuu, millest ei kumanud grammigi rahulolu.

"Viimased kaks mängu oleme kehvasti alustanud, seekord lõi Narva meile ära ka. Kuidagi üles-alla on need viimased kaks mängu olnud," nentis Lilander Soccernet.ee otseülekandes. "Täna tuleb olla mõnes mõttes tänulik, et saime punkti, sest mäng ei olnud väga stabiilne, kuigi teine pooaleg saime tõesti initsiatiivi kätte."

"Me kaitsesime meeskondlikult kehvasti, lasime nad enda blokki sisse, sealt leidsid nad ääred üles ja ääred olid neil tõesti teravad. Kaitses ei olnud kõige kindlam mäng meie poolt," tunnistas Lilander, kes ütles enda iluvärava kohta:

"Ikka harjutan neid kauglööke, aga see ei ole päris see koht, kus ma olen õnnelik. Üks punkt ei olnud kindlasti see, mille järele me täna tulime."

REKLAAM

Transi äärekaitsja Kevin Aloe omakorda hindas tänase mängu üheks hooaja parimaks: "Mulle meeldis just see, kui hingestatult me mängisime. See oli üks meie selle hooaja parimaid mänge. Me alustasime väga hästi, mida me tavaliselt Tallinnas ei tee, olime hoopis teine meeskond ja panime lõpuni välja. Müts maha."

"Me lähme iga mäng agressiivselt peale. Täna õnnestusime hästi, mehed on heas vormis praegu, nii et paneme edasi," lisas ta.

Mis toimus lõpu eel, kui Markus Poomi võiduvärav tühistamisele läks? "Ma ei näinud täpselt. Ma juba vaatasin, et on värav, ja mõtlesin, et ega ometi jälle. Aga õnneks oli vist jah käsi või ma ei tea, mis asi seal oli."

Täispikad intervjuud:

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK