Levadia tõi endise abitreeneri klubisse tagasi (0)

Marko Savic. Foto: Gertrud Alatare

Tallinna Levadia esindusmeeskonna treeneritetiimiga taasliitus abitreener Marko Savic.

36-aastane serblane oli Levadia abitreener ka aastatel 2018-2019, kui meeskonda juhendas tema kaasmaalane Aleksandar Rogic.

"Olen väga õnnelik, et saan taas Eestis ja FCI Levadias treeneritööd teha, mulle väga meeldib siin! FCI Levadia on üks Eesti suurtest klubidest, mis seab endale kõrgeid sihte. Tunnen paljusid mängijaid ja treenereid juba varasemast ajast. Anname koos teiste treeneritega endast parima, et meie meeskond oleks edukas ning mängiks ründavat ja tulemuslikku jalgpalli," ütles Savic Levadia kodulehele.

"Mul on hea meel, et Marko nõustus meiega uuesti liituma. Ta on klubi ja meeskonnaga varasemast hästi tuttav ning võeti väga sõbralikult vastu. Olen kindel, et Marko tulek lisab meie treeneritetiimile veelgi kvaliteeti ja kogemusi. Üritame võita kõik eesolevad mängud ning saavutada hooaja lõpuks hea tulemuse," kommenteeris Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK