Lepistu lõi kolmekordsele Norra meistrile värava (3)

Norra kõrgliigaklubi Kristiansundi poolkaitsja Brent Lepistu lõi sõprusmängus kolmekordsele Norra meistrile värava.

Nädalavahetusel toimus Norra kõrgliigaklubide vahel sõpruskohtumine, mis lõppes võidukalt tabeliliider Molde jaoks. Kodumeeskond Molde läks kohtumist juba 3. mänguminutil Erling Knudtzoni väravast juhtima. 26. minutil viigistas Lepistu oma kauglöögiga mänguseisu, ning 1:1 seisul mindi ka vaheajale.

51. minutil läks Kristiansund Henrik Gjesdali väravast juhtima. 69. minutil kaotas Kristiansundi mängumees Aliou Coly ohtlikus kohas palli ning Molde ründaja Leke James viigistas mänguseisu. Viis minutit enne mängu lõppu suutis kodumeeskonna mängija Vegard Forren nurgalöögist tulnud palli Kristiansundi võrku lüüa ning Molde 3:2 võiduga kohtumine ka lõppes. Lepistu sai kirja täismängu, Vaikla koosseisu ei kuulunud.

Kuuendal tabelireal paiknev Kristiansund kohtub nädavalavahetusel liigamängus 13. positsioonil paikneva Mjöndaleniga.