Lepistu: bussis tundus hästi vaikne ja kartsin hullemat, aga näitasime kannatlikkust (Käos: Levadia on liider, sest lahendab võimalusi) (0)

Brent Lepistu. Foto: Oliver Tsupsman

FCI Levadia kapten Brent Lepistu tõdes pärast 4:1 võitu Narva Transi üle, et pelgas pärast neljapäeval eurosarjas Dundalkilt saadud valusat kaotust isegi märksa raskemat mängu.

"Ütlen ausalt, et enne mängu olin isegi veidi närvis. Bussis ja riietusruumis tundus hästi vaikne. Ootasin et läheb raskemaks, aga tuli välja, et olime hästi rahulikud ja enesekindlad ning kannatlikud, mida see mäng ka nõudis. Tingimused olid nagu nad olid, individuaalseid eksimusi tuli sisse, aga reageerisime nendele päris hästi kuni viimase rünnakuni," viitas Lepistu mängu viimase löögiga nende väravasse saadetud penaltile, mis lubas Transil vähemalt auvärava kätte saada.

"Eks arenguruumi oli veel, näiteks esimesed kümme minutit ... plats on erinev A. Le Coqist, pall on teistsugune. Sellised väikesed faktorid, millega jarjumine võtab natuke aega. Rasmus lausa värises vaheajal, tal on mingi haigus küljes, aga lõi värava ka," märkis Lepistu vaheajal välja võetud Rasmus Peetsoni kohta. Euromängu ajal oli seejuures tõbi kimbutanud ka täna pingile jäänud Bogdan Vaštšuki ja poolkaitsjat Marko Putincaninit. "Viimane värav jääb kripeldama. Euromängus löödi meile ka poolaja lõpus – see on üks asi, millest peame lahti saama," lisas Lepistu.

REKLAAM

Kuidas ta kaptenina mõne päevaga meeskonna paari päevaga masendusest välja aitas? "Kapteni rolli on natuke raske 30 sekundiga kirjeldada. Siin on palju kaadritagust tööd, hoiame need asjad enda teada," ütles Lepistu.

Liidrina jätkav Levadia edestab nüüd Florat kuue punktiga, kuigi konkurendil on kaks mängu varuks. See tähendab aga, et isegi nende pidamise järel ei pääseks Flora Levadiast mööda. "Tiitel on see, mille järele oleme sel aastal tulnud. Üritame Tallinnas võimuvahetust teha!" lubas Lepistu.

Transi äärekaitsja Martin Käos nentis, et külaliste kõrgem klass lõi välja rünnakute lõpetamisel. "Mängu algus oli väga soliidne, võimalusi meil oli, aga kahjuks ei läinud pall sisse. Levadia näitas kvaliteeti, igast võimalusest skoorisid. Sellest jääb meil puudu, aga see ongi praegu kvaliteedivahe. Vähemalt saime lõpus löödud väravaga veidi positiivset emotsiooni, Levadiale pole ju kerge lüüa, aga saime hakkama. Selle võtame kaasa," sõnas Käos.

Transi vedas täna alt realiseerimine, kuigi šansse tekitati. "Rünnakule joosta on jalgpallis kõige kergem asi, tipptase tuleb välja selles, kuhu viimane sööt lükata ja milline otsus teha. See näitab kvaliteeti ja see on Levadial paigas, sellepärast nad liidrid ongi. Meil on nende pealt õppida," lausus varem Levadia särki kandnud Käos.

Trans peab oma järgmise mängu karikasarjas Eston Villaga, seejärel ootavad ees Legion ja Nõmme Kalju, kes on ka tabelis nende ees. Kalju käes olevast neljandast kohast lahutab Transi praegu üheksa punkti. "Vast saame karikamängust jälle head emotsiooni. Hooaeg on veel pikk ja üheksa punkti saab tasa teha küll. Ega meil palju eksimisruumi pole, peame hakkama järgi tulema, ei saa asju päris hilja peale jätta. Aga praegu me Legionile ja Kaljule ei mõtle, võtame mängu korraga," lausus Käos. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK