Legnica teenis tänu Pika väravale kindla ja olulise võidu (video!) (1)

Poola esiliigas oli täna suurepärases hoos Artur Pika koduklubi Legnica Miedz, kes esimese 24 minutiga Belchatowi vastu 3:0 juhtima läks ja selle seisuga ka kohtumine lõppes. Kolmas värav kirjutati just Eesti koondise vasakkaitsja nimele.

Miedzi esimene värav sündis juba 19. minutil ning viie minuti jooksul saadeti Belchatowi võrku järjest kolm palli. Täismängu kirja saanud Pika jaoks oli tänane hooaja teine värav, esimene sündis septembris, kui sahises Nieciecza võrk.

Miedz mängib Poola esiliigas suurt mängu ja sihib kohta üleminekumängudel. Otse tõusmine on tänaseks välistatud, aga kohad kolmandast kuuendani osalevad jagavad ühe kõrgliigapileti üleminekumängudega. Tänase võiduga sai kindlaks koht esimese kuue seas, aga täpne lõpp-positsioon on veel lahtine.