Läheb aina hullemaks: kümnekesi lõpetanud AIK kukkus punasesse tsooni (0)

Karol Mets. Foto: AIK Twitter

Karol Metsa koduklubi AIK ei saa Rootsi kõrgliigas oma mängu kuidagi käima. Seekord jäädi koduväljakul 0:1 alla lähikonkurendile Östersundsile.

Mängu ainsa värava lõi Nebiyou Perry efektse eeltöö järel 27. minutil Ludvig Fritzson. Tulutult viiki jahtinud AIK-i seis läks veel hullemaks 85. minutil, kui Mets ja tema keskkaitsepartner Per Karlsson võitlesid värava poole murdnud Jerell Sellarsiga. Karlsson tiris viimases hädas vastase ründajat särgist ja kuna tegu oli viimase kaitsjaga, näitas kohtunik talle otse punast kaarti.

Mets sai kirja täismängu. Viimasest 12 liigakohtumisest vaid ühe võitnud ja juba seitse mängu järjest võiduta püsiv AIK langes liigatabelis nüüd 16 meeskonna seas juba 13. kohale ehk positsioonile, mis tähendaks hooaja lõppedes üleminekumängudele siirdumist.