KuPS tõusis järjekordse võiduga liidri kõrvale (Domžalel samuti edukas õhtu) (0)

Artur Pikk. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Artur Pika ja Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura (KuPS) teenis Soome kõrgliigas kuuenda järjestikuse võidu ning tõusis liidri kõrvale.

KuPS alistas täna tabeli punase laterna Rovaniemi Palloseura (RoPS) 2:0, mõlemad väravad löödi avapoolajal. Pikk viibis väljakul terve kohtumise, Purje tegi kaasa teise poolaja.

Kuna liider HJK piirdus täna viigiga, tõusis KuPS HJK-ga võrdsete punktide peale, kusjuures KuPS-il on veel üks mäng varuks.

Kaheväravalise võidu võttis täna ka Mattias Käidi tööandja Domžale, olles Sloveenia kõrgliigas parem Sežana Taborist 3:1. Käit sekkus vahetusest 73. minutil, kui kõik väravad olid löödud. Tabelis jagab Domžale hetkel 2.-4. kohta.

Taijo Teniste pole pärast 5. septembril koondisemängus vigasaamist väljakul käinud ja ei käinud ka täna, kui tema leivaisa Bergeni Brann kaotas Norra kõrgliigas liidrile Bodö/Glimtile 1:3. Brann asub kümnendal positsioonil.