Kultuuriminister ei näe võimalust jalgpallihallide rahastamist toetada (3)

Foto: Brit Maria Tael

Kultuuriminister Piret Hartman (SDE) teatas, et ei pea võimalikuks toetada Viimsi ja Jõhvi jalgpalli sisehallide rahastamist.

"Paraku peame teile teatama, et arvestades riigieelarve pingelist seisu ning riigieelarve läbirääkimiste käigus toimunud arutelusid, ei ole võimalik riigil leida täiendavaid toetusvahendeid 2023. aasta riigieelarvest jalgpallihallide rajamiseks juba 2022. aastal eraldatud 1,5 miljonile eurole," kirjutas Hartman oma vastuskirjas nii Viimsi vallavanemale Illar Lemettile kui ka Jõhvi vallavanemale Maris Toomelile, vahendab ERR.

"Mõistame, et ehitushindade kallinemise tõttu on jalgpallihalli projekt läinud
plaanituga võrreldes oluliselt kallimaks ning see paneb teie omavalitsuse keerukasse olukorda. Loodame, et leiate siiski võimaluse jalgpallihalli rajamiseks, sest kahtlemata puudutab see väga suurt hulka noori harrastajaid," lisas Hartman.

Hartman palus vallavanematel 31. oktoobriks teada anda, kas vallad plaanivad juba olemasoleva toetuse põhjal jalgpallihallide projektidega edasi minna.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Reina   •  
(145.14.44.***)
See praegune kultuuriminister on ikka täielik idu.
Suvaline Jope   •  
(81.90.124.***)
@Reina

Ehitamine ja küte on ülikallid. Kes selle halli lõbu su arust kinni peaks maksma?
ZinedineZidane   •  
(88.196.14.***)
Sellepärst panigi imestama kui ehitati väikestesse linnadesse ennem ja nüüd on tulemus käes. Lubati ehitada, siis leidku ka raha, pangu hasartmängule, suitsule, alkoholile juurde maksu või mõelgu midagi välja aga sportimine noortele ja üldse olgu tehtud.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK