Külalismeeskonnad said Premium liigas kindlad võidud (0)
Premium liiga 21. vooru viimastes mängudes võõrustab Pärnu Vaprus Tartu Tammekat ja Paide Linnameeskond Nõmme Kaljut. Jälgi 19.00 algavaid mänge Soccernet.ee LIVE-ülekande vahendusel.
Protokollid:
29. juulil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 0:3 (0:2)
7. Jürgen Lorenz, 17. Kaspar Paur, 90+2. Kevin Rääbis
Väravasöötjad: 7. Silver Grauberg, 17. Tristan Koskor, 90+2. Sander Kapper
Hoiatused: 31. Rasmus Peetson, 39. Kristen Saarts, 88. Martin Vunk - 42. Mihkel Järviste
Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 304
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Artur Telling, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Viljar Pennert
Vaprus: Andreas Kallaste, Jako Kanter (25. Uku Kõrre), Magnus Villota, Karl Palatu, Tõnis Vihmoja, Enrico Veensalu (46. Ronaldo Tiismaa), Rasmus Peetson, Toomas Pent, Kristen Saarts, Martin Vunk, Rauno Tutk (84. Envar Lauter).
Varus: Hendrik Vainu, Dmitri Kutsarev, Uku Kõrre, Ranet Lepik, Envar Lauter, Ronaldo Tiismaa, Kristofer Kaasik.
Tammeka: Karl Johan Pechter, Eino Puri, Andre Paju, Jürgen Lorenz, Silver Grauberg, Reio Laabus, Tauno Tekko, Mihkel Järviste (59. Marek Tšernjavski), Sander Kapper, Kaspar Paur, Tristan Koskor (69. Kevin Rääbis).
Varus: Karl Vaabel, Siim Kask, Kevin Anderson, Markus Lokk, Erki Mõttus, Marek Tšernjavski, Kevin Rääbis.
29. juulil kell 19.00 Paide linnastaadionil (Kooli 1, Paide)
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 0:4 (0:2)
11. Robert Kirss, 17.,75. Liliu, 57. Tarmo Neemelo
Väravasöötjad: 11. ?, 17. Tarmo Neemelo, 57. Liliu, 75. Artur Valikajev
Hoiatused: 44. Maximilliano Achille Ugge
Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Siim Rinken
Paide: Magnus Karofeld, Michael Lilander, Nikita Novopašin, Sander Sinilaid, Sören Kaldma, Martin Mägi (58. Daniil Mandrikov), Randin Rande (72. Artjom Badjuk), Magnar Vainumäe, Edgar Tur (46. Kristofer Piht), Henri Hanson, Samson Onomigho Iyede.
Varus: Rene Merilo, Vladimir Tšvertko, Daniil Mandrikov, Kristjan Kurim, Artjom Badjuk, Ander Ott Valge, Kristofer Piht.
Kalju: Vitali Teleš, Andrei Sidorenkov, Deniss Tjapkin, Maximiliano Achille Ugge (77. Henrik Pürg), Karl Mööl, Reginald Mbu Alidor, Artjom Dmitrijev, Igor Subbotin (61. Nikolai Mašitšev), Robert Kirss, Liliu, Tarmo Neemelo (66. Artur Valikajev).
Varus: Henri Perk, Henrik Pürg, Trevor Elhi, Nikolai Mašitšev, Peeter Klein, Artur Valikajev.
LIVE-ülekanne: