Koroonapositiivse leegionäriga kokku puutunud Prins: vahepeal sai viirusest juba rahu, aga nüüd jälle helistatakse ja uuritakse! (0)

Reedeses üliolulises liigamängus peab PJK hakkama saama Prinsita. Foto: Raido Kull

Pärnu Jalgpalliklubi kohtus eile õhtul karikavõistlustel tiitlikaitsja Tallinna FC Floraga ja kaotas väärika lahingu järel 1:4, aga peatreener Igor Prins sunniti kohtumist vaatama kodustest mugavustest. Mis saab edasi?

Prinsi ja abitreener Gert Oleski puudumine mängult sai avalikuks alles tunnike enne avavilet, põhjuseks kokkupuutumine neljapäeval Pärnusse jõudnud ukrainlasest leegionäriga, kes andis esimese positiivse koroonaproovi reedel ja teise esmaspäeval. Ukrainast saabumine tähendas mängijale niikuinii 14 päevaks karantiini jäämist, kuid haiguskahtluse tõttu laienes kohustus treeneritele.

Kokkupuutest on tänaseks möödas neli päeva ja sümptomeid pole Prinsil-Oleskil avaldunud. Lähipäevil ootab neid esimene testimine, et olla võimalikult kindel ja kaitsta lähedaste tervist, aga igal juhul tuleb karantiini jääda vähemalt järgmise neljapäeva ehk 13. augustini. Vastavalt jalgpalliliidu nõuetele tuleb seejärel - enne meeskonna juurde naasmist - anda uus proov. Kindlasti jäävad vahele kolm-neli trenni ja reedene kodumäng Tartu Tammeka U21 vastu.

"Mina puutusin neljapäeval selle vennaga kokku, aga esimestel päevadel ta ei nakata kedagi. Kas ta üldse nakatas kedagi?" mõtiskles Prins elurõõmsalt. "Vahepeal sai sellest [koroonaviirusest] rahu juba, aga nüüd jälle helistatakse ja uuritakse, kuidas läheb! Tegelikult teavad üldse väga vähesed inimesed, mida see tähendab. Aga usun, et jalgpall jääb puhtaks sellest. Küll me hakkama saame!"

REKLAAM

Saabunud ukrainlase isikut ei tahtnud Prins veel avalikustada, kuid kinnitas, et sarnaselt juba varem registreeritud Petro Namuilikule on uus mees samuti talvel Pärnus testimisel viibinud nelikust. Küll aga jagus treeneril kiidusõnu eile visalt võidelnud poistele.

"Eks meile omaseid väikeseid iluvigu oli, aga nagu poistele pärast ütlesin, neid annab parandada. Kaitsma oleme õppinud. Väikesed vead tulevad sisse, aga suutsime palli hoida ja julgelt mängida. Ega me ülesehituses palju eksinud, tahtsime mängida ja ei peksnud pikka palli. Nii tahamegi," märkis ta.

"Enne mängu ütlesin ka poistele, et muidugi on vastane tugev, aga mida paremini suudame oma mängu ja tahtmist näidata, seda rohkem areneme. Nad olid tublid. Päris palju jõudu jäi sinna. Kaotus on kaotus, aga positiivset läbi mängu palju ja kõigega võib rahule jääda. Tasemevahe on selge, pole midagi öelda, aga mängisime [oma taseme] välja ja ütlesin poistele ka, et häbisse ei jäänud."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK