Kõige igavam alagrupp? Üleminutitel võidupunktid saanud Chelsea ja Sevilla kindlustasid edasipääsu (0)

Meistrite liiga E-alagrupis on asjad selged, sest kui neli vooru on mängitud, on Londoni Chelsea ja Sevilla edasipääsu 16 parema sekka kindlustanud.

Chelsea alistas võõrsil Rennes'i 2:1. Callum Hudson-Odoi skooris avapoolaja keskpaigas, kuid intriig säilis lõpuvileni, sest Rennes'i viigivärav sündis 85. minutil, kui värava lõi Sehrou Guirassy. Chelsea kangelaseks kerkis esimesel üleminutil Olivier Giroud, kes kurtis hiljuti, et pole oma mänguajaga Londoni suurklubis rahul ja soovib lahkuda, kui olukord paremaks ei lähe.

Sevilla alistas võõrsil Krasnodari 2:1. Sevilla haaras juba neljandal minutil juhtohjad, kui skoori avas eelmised kuus hooaega Barcelonas mänginud ning suvel Sevillasse naasnud Ivan Rakitic, kuid teisel poolajal sahistas Krasnodari eest Maciel Wanderson. Sevilla oli lähedal punktide kaotamisele, ent kolme punkti soovis Munir El Haddadi, kes skooris viiendal üleminutil.

Chelsea ja Sevilla on nelja mänguga kogunud kümme punkti ning Rennes ja Krasnodar ainult ühe punkti, mis tähendab, et kõik on sisuliselt otsustatud, aga endiselt on lahtine, kes võidab alagrupi ning kes saab kolmanda koha ja pääseb Euroopa liigasse.

Krasnodar - Sevilla 1:2 (0:1)