Kohtunike tegevuse suhtes rahulolematust üles näidanud Marko Savic: siin riigis panevad kõik rõhku ainult ühele klubile (5)

FCI Levadia peatreener Marko Savic. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna FCI Levadia serblasest peatreener Marko Savic avaldas Coolbeti dokumentaalsarja "Võidu nimel: FCI Levadia" teises episoodis nördimust Eesti kohtunike tegutsemisviisi üle.

"Sellepärast, et te toetate ühte klubi teiste arvelt, rohkem kui kedagi teist, mängitegi te San Marino tasemel," lajatas Savic. "Sellepärast te oletegi D-divisjonis! Sest siin riigis ei ole midagi muud kui üks klubi. Ja te teete kõik, et seda klubi aidata. Kõik - kohtunikud, jalgpalliliit, president. Kõik panevad rõhku ühele klubile."

"Ja seda tehakse teiste arvelt! Ning siis on neil küsimus, et miks me mängime D-divisjonis," jätkas Levadia loots. "Just sellepärast! Te mängite isegi madalamal kui D-divisjonis, kui niimoodi jätkate. Kes normaalne sellisesse riiki tööle tuleb, kui tingimused sellised on?"

Ühtlasi polnud Savic rahul neljanda kohtuniku tegutsemisega aprilli keskpaigas toimunud Levadia ja Nõmme Kalju vahelise kohtumise ajal. "See ei ole normaalne, et kohtunik minu küsimusele niimoodi vastab," leidis Savic. "Ma küsisin talt, et miks ta ei andnud viga. Tema vastas, et see ei ole naiste jalgpall, vaid meeste oma. Neljas kohtunik lihtsalt naeris mulle näkku. Kas sellise suhtumisega sa räägidki ühe suure klubi peatreeneriga? Mina ei karjunud tema peale, ma rääkisin täiesti tavaliselt."

REKLAAM

5 kommentaari

Richard Kolga   •  
(146.255.183.***)
Kogu aeg ei olegi kohtuniku otsused sinu poole kaldu, nii lihtsalt on!
vigastus   •  
(87.119.178.***)
savici tavalist rääkimist on teada küll. ta on tekitanud endale ebasümpaatse kuvandi kohtunike jaoks ning sellest on raske lahti saada
Martin Lavrov   •  
(176.46.27.***)
See kohtunike hala väsitab ja tüütab korralikult, kui ma üldse oleks nõus, et kohtunikud nõrgad siis just suurte võistkondade pinkide talitsemises ma näen probleem...küll on kusagil luu väljas ja siis muidu palju emotsioone, paar punast iga mäng ja hooaeg on kaitstud provokaatoritest...see on meeste mäng emotsioonid hoiame sisse ja välja näitame oskusi. Varsti nutame iga mängu eel ja järel nagu kiievi dünamo!
ton666   •  
(90.190.180.***)
Mingu minema siis oma kolmanda maailma riiki tagasi kui kõik nii jube
stranglers   •  
(176.46.102.***)
Täiesti õige kriitika Savicilt, teenib ju kogu Eesti jalgpallielu Flora huve: liit, rahastus, kohtunikeni välja. Ainult et Flora ja Pohlak ei saa kahjuks aru, et nõrk jalgpalliriik ja madala tasemega liiga ei teeni Flora huve, neid teeks tegelikult paremaks see, kui oleks aus mäng ja konkurents, mitte see, kui Tallinna Kalevilt jt nõrgematelt nende vastu väravaid ära võetakse, või kui Flora saab igas mängus penalti, ükskõik kas õigustatud või mitte.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK