Klopp planeerib puhkust ja Superliigat ei taha (0)

Kevadel võitis Klopp Liverpoolile Meistrite liiga. See on hetkel ainus trofee. Foto: Meistrite liiga Twitter

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tunnistas Kickerile, et hetkeseisuga kavatseb ta 2022. aastal jalgpallist veidi puhata.

Klopp, kes juhendab Liverpooli 2015. aasta sügisest, tähistab kolme suve pärast 55. sünnipäeva. Sinnani kehtib ka tema leping praeguse tööandjaga ja kuluaarides on sahistatud, et sakslane võib võtta vaheaasta, kuid nüüd kinnitas Klopp isiklikult, et see on täiesti reaalne variant.

"Kes oskab praegu öelda, kas suudan kolme aasta pärast endast maksimumi anda? Kui otsustan, et vajan puhkust, võtan puhkuse ja pean siis [aastaga] otsustama, kas tahan üldse treeneritööga jätkata," rääkis Klopp. "Mul on energiat, aga ma ei oska teha natuke. Teen kas täiega või üldse mitte. Tõenäoliselt mõjuks vaheaasta hästi ja usun, et töötan siiski edasi."

Kui isiklik tulevik on Kloppi jaoks mõnevõrra ähmane, siis potentsiaalsete jalgpalliliste arengute  nimeliselt Euroopa Superliiga - suhtes on tal selge seisukoht. "Loodetavasti ei tule seda kunagi," põrutas loots. "Meistrite liiga on suurepärane toode, isegi Euroopa liiga on. Muidugi mängib raha olulist rolli, aga miks peaksime looma süsteemi, kus Liverpool mängib Real Madridiga kümme aastat järjest? Kes tahab seda igal aastal näha?"

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK