Klavan kaotas koha algkoosseisus Godinile, kes lõi debüütmängus värava (0)

Tänavusel hooajal nii võõrsil Sassuolo kui kodus Rooma Lazio vastu Cagliari algkoosseisu kuulunud Ragnar Klavan kaotas Itaalia kõrgliiga kolmandas voorus oma koha Diego Godinile. Cagliari kaotas võõrsil eelmisel hooajal nii Euroopas kui koduliigas säranud Atalantale 2:5.

Cagliari keskkaitsepaari moodustasid kogenud Godin ja noor Sebastian Walukiewicz. Atalanta haaras juhtohjad juba seitsmendal minutil, kui Luis Muriel realiseeris üks-üks olukorra, kuid 24. minutil lõi Cagliari särgis debüütvärava Godin, kes oli nurgalöögi-olukorras õigel ajal õiges kohas, realiseerides Razvan Marini tsenderduse. Puhkepausile mindi siiski Atalanta kolmeväravalises eduseisus, sest avapoolajal skoorisid veel Alejandro Gomez, Mario Pašalic ja Duvan Zapata.

Teise poolaja alguses lõi värava Joao Pedro, kuid rohkem ei suutnud Cagliari väravalukku lahti muukida. Atalanta viienda värava eest hoolitses kümmekond minutit enne lõpuvilet Sam Lammers. Klavan tuli mängu Godini asemele 85. minutil, kui kõik väravad olid löödud.

Itaalia kõrgliiga liider Atalanta on kolme mänguga teeninud üheksa punkti, eelmise hooaja komeedi väravate vahe on 13:5 - Alejandro Gomez on värava löönud kolm mängu järjest. Cagliari asub ühe punktiga 16. kohal, edestades ainult Torinot, Udineset, Parmat ja Crotonet.

Atalanta - Cagliari 5:2 (4:1)
7. Luis Muriel, 29. Alejandro Gomez, 37. Mario Pašalic, 42. Duvan Zapata, 81. Sam Lammers - 24. Diego Godin, 52. Joao Pedro